בהובלה וביוזמה ראש העיר כפר סבא: בהסכמת ההורים, יו"ר הסתדרות הגננות ומפקחות הגנים – ארוחת הצהריים תוגש בגני הילדים בשעה 13:15

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס

סוגיית שעת הגשת ארוחת הצהריים בגני הילדים נפתרה אתמול (רביעי), לאחר שיח פורה אינטנסיבי שהתקיים בלשכת ראש העיר רפי סער ובהובלתו, ושבמסגרתו הגיעו הצדדים להסכמה בנושא.

בימים האחרונים, כפי שהבטיח ראש העיר להורים, התקיים שיח מכבד ומקיף, בהובלת עיריית כפר סבא, עם נציגי הסתדרות הגננות, ועד הגננות ונציגי ההורים, בכל הנוגע לשעת ארוחת הצהריים בגני הילדים בעיר. זאת במטרה להגיע להסכמה על מתווה הגשת ארוחת הצהריים – שיהיה מוסכם על כל הצדדים

יעלה כץ

רפי סער, ראש העירייה

כאמור, ביום רביעי (אתמול) התקיים מפגש נוסף בנושא, ביוזמת ראש העיר ובהתאם למדיניות שהתווה, בו נכחו נציגי הנהגת ההורים, יו"ר הסתדרות הגננות, יו"ר ועד הגננות ומפקחות הגנים. זאת במטרה להסדיר את הנושא במהירות ולשביעות רצון כל הצדדים.

בסיכום הפגישה הגיעו הצדדים להסכמות, והוסכם כי הילדים יאכלו את ארוחת הצהריים בגנים בשעה 13:15.

חשוב להדגיש, כי עיריית כפר סבא שמה את טובת הילדות והילדים בראש סדר העדיפויות, ופועלת בהתאם לכך, וכי ראש העיר התגייס באופן אישי לטובת הסדרת הנושא. כמו כן, הובטח להורים כי לא יבוצע שינוי במודל הפעלת היול"א וכי שעת ארוחת צהריים תשמר בשעה זו גם בעתיד.

ראש העיר, רפי סער: "אני מברך את הצדדים על הנכונות שהביעו כל אחד מצדו, ועל ההסכמות שהתקבלו, לטובת ילדות וילדי הגנים. לאורך כל השיח שהתנהל ראינו כולנו לנגד עינינו את טובת הילדות והילדים ואני שמח כי הצלחנו להגיע להסכמות בנושא".

יו"ר ועד הגנים, שרון שיינין: "אנו שמחים לעדכן, כי הגענו להסכמה עם ראש העיר ועם ועד הגננות, על כך שמבנה ההפעלה של היול"א, עם שעות החפיפה, מייצרים מודל המיטיב לא רק עם הילדים, אלא גם עם הגננות והצוותים, ולכן הוא חשוב כל כך. במהלך הפגישה, תיארנו כיצד עבורנו, ההורים בכפר סבא, הגננות הן חלק יקר וחשוב בעיר ואנחנו בוועד הגנים דואגים להצלחתן ורווחתן כמו גם להצלחת הסייעות ורווחתן. הצלחתן היא הצלחת ילדנו. אנו מבקשים להודות לראש העיר, מר רפי סער, אשר טיפל בכל הנושא ברגישות ובנחישות המתבקשת והביא את כלל הצדדים להסכמה על ארוחה בשעה 13:15, וכי מודל היול"א ימשיך ויפעל בגנים במבנה זה גם בעתיד, וכן ליו"ר הסתדרות הגננות, הגב' ענת דדון וליו"ר ועד הגננות, הגב' ציפי בוגנים על שיתוף הפעולה, ומקווים שסיכום זה יביא להמשך עבודה משותפת ופורייה בהמשך השנה".

יו"ר הסתדרות הגננות, ענת דדון: "אני מברכת את כל הצדדים על המתווה שהוסכם, ונשמח להמשיך לעבוד בשיתוף פעולה עם עיריית כפר סבא ועם נציגי ההורים, תוך שמירה על זכויות הגננות".

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס