מאירה חיון, גננת ותיקה מכפר סבא במסר להורים :"חוצפה ממדרגה ראשונה, מצד ההורים, לדרוש מאתנו להתחסן, בעוד הם פוטרים עצמם מחיסון "

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס
מאירה חיון, גננת ותיקה מכפר סבא במסר להורים :"יש בכפר סבא לצערי הרב, קבוצה לא קטנה של מתנגדי חיסונים, מקריאת פוסטים של האנשים הללו, עולה כי רובם הורים לילדים צעירים בדרך כלל. הם גם אותם הורים שכבר לא יכולים יותר להישאר בבית עם הילדים והם גם אותם הורים שדואגים שהצוותים החינוכיים יחוסנו כדי שהילדים שלהם לא ידבקו. אז אני אומרת ככה, הורים שאינם מחוסנים, לא יוכלו לשלוח את ילדיהם למסגרות חינוך. פשוט מאוד. כפי שדורשים מכל צוותי החינוך להתחסן, גם אנחנו, אנשי החינוך רוצים להגיע למקום שהוא בטוח והורים שאינם מתחסנים, ידביקו את ילדיהם ואלה את שאר הכיתה או הגן. זו חוצפה ממדרגה ראשונה, מצד ההורים, לדרוש מאתנו להתחסן, בעוד הם פוטרים עצמם מחיסון ובכך מסכנים את ילדיהם שלהם ושל אחרים

מאירה חיון
עוד מציינת חיון "החוצפה היא של הורים המגיעים לגן ושואלים אם הצוותים מחוסנים בעוד הם מסרבים להתחסן. אתם לא רוצים להתחסן , זה שלכם, אבל אל תשאלו בכלל אם הצוותים מחוסנים, זה לא אמור לעניין אתכם. הפוסט נכתב רק בשל עזות המצח של אותם הורים שפתאום החיסון משנה להם. זה משנה להם משום שאם כולם סביבם יתחסנו, הסיכוי שהם יחלו קטן".
מאת: אירית מרק
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס

כתיבת תגובה