בהצלחה לעמית יצחייק מנהל ביה"ס גורדון : ינהל החל מתחילת השנה ביה”ס אחר

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

גורדון הפסידו: עמית יצחייק ינהל בתחילת השנה ביה”ס אחר

עמית יצחאיק רק בן 42 ונחשב למנהל בית הספר האהוב ביותר בארץ או אחד מהם לפחות. הורי ביה”ס גורדון תלו בו תקוות רבות שימשיך לנהל את בית הספר בו ילדיהם לומדים, אך לא כך. חוסר הוודאות והזדמנות מצוינת הביאו את המנהל לקחת משרת ניהול בחטיבת זאב בהרצליה. הוא כבר לא יכול היה לחכות יותר שכן היה עלול להישאר קרח מכל הכיוונים.

עמית יצחייק אישר הדברים “אני הולך לנהל את חטיבת זאב בהרצליה”

רק אתמול תלו ההורים שלטי מחאה נגד חזרתה של המנהלת ותחינה ליצחאייק שיישאר. זה כנראה כבר לא יקרה יותר. ההורים, המורים, התלמידים והעירייה הבהירו למנהלת הקודמת הדורשת לחזור גילה בן יוסף, כי בית הספר לא מעוניין בשובה, אך לעת עתה זו מתעקשת לחזור למרות המחאה כנגדה. 522 איש חתמו על העצומה להשארת עמית בביה”ס ונגד חזרתה.

יש הורים המאיימים להחריף המאבק, להעביר ילדיהם, להשבית הלימודים. מצד שני, אולי תחליט המנהלת שכן לפתוח בהתחלה חדשה במקום אחר. עצם אילוצו של המנהל האהוב לעזוב ולמצוא משרת ניהול במקום אחר, עלול להגביר ההתנגדות לחזרתה של המנהלת

כך או כך, נאחל בהצלחה רבה ליצחייק בחטיבת זאב בהרצליה. ההורים צפויים לקבל ממנו מכתב פרידה היום או בראשון.

חטיבת זאב זכיתם: יצחאיק, בעל תואר B.E.D בחינוך מיוחד ובהוראת היסטוריה. כמו כן בעל M.A במנהל ומנהיגות בחינוך ובוגר הקורס להכשרת מנהלים של אבני ראשה, בית ברל. בעל ניסיון של 22 שנה בתחום החינוך והוראה, במהלכן ביצע מספר רב של תפקידים ביניהם עבודה עם נוער בסיכון ותלמידים לקויי למידה, ריכוז כיתות שח”ר (שירותי חינוך ורווחה) וריכוז שכבה.

עמית יצחאיק

כמו כן, יצחאיק שימש במשך 13 שנה כמורה ומחנך בתיכון חדש הרצליה. שימש כרכז שכבה וחבר בהנהלת בית הספר. בתפקידו האחרון ניהל כאמור את ביה”ס גורדון בכפר סבא.

מאת: אירית מרק

הצטרפו לקבוצת כפר סבא שלנו

הצטרפו למאמות כפר סבא – קבוצת המאמות הגדולה בעיר

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס