טיפולי רכב לפני החורף

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

החורף ממש מעבר לפינה, כך שחיוני לוודא שהרכב במצב מעולה כדי להצליח להתמודד עם מזג האוויר הקר ותנאי הנהיגה המאתגרים שהחורף מביא איתו. תחזוקה נכונה של הרכב לפני החורף יכולה לסייע במניעת תאונות, תקלות ותיקונים יקרים, כאשר ההמלצה היא תמיד להגיע למוסך מורשה בהתאם לרכב שברשותכם. למשל, מחזיקי רכב מסוג מאזדה יגיעו אל מוסך מורשה מאזדה וכן הלאה. הסיבה לכך היא שבמוסך מורשה, תמצאו את כל החלקים שהרכב שלכם צריך ללא המתנה, ותקבלו שירות ברמה הגבוהה ביותר בסטנדרט החברה אותה המוסך מייצג. 

 

מוסך מורשה מאזדה – בדיקת הרכב לפני החורף 

 

  • צמיגים – המקצוענים של מוסך מורשה מאזדה יודעים עד כמה צמיגים ממלאים תפקיד קריטי בשמירה על אחיזה ושליטה בכבישים החלקלקים של החורף. כך, יבדקו את לחץ האוויר בצמיגים, מכיוון שטמפרטורות קרות עלולות לגרום לו לרדת. 
  • סוללה – מזג אוויר קר עלול לגבות מחיר ממצבר הרכב, ולהקשות על התנעת המנוע. לכן, יש לבדוק חיי הסוללה ולנקות אותה כדי להבטיח חיבור חזק. אם הסוללה שלכם מתקרבת לסוף חייה, מומלץ להחליף אותה לפני שהחורף מגיע.
  • מערכת נגד הקפאה וקירור – נוזל נגד קיפאון מסייע להגן על המנוע מפני קיפאון בטמפרטורות קרות. בדקו את רמות נוגדי ההקפאה ושקלו לשטוף ולמלא מחדש את מערכת הקירור במידת הצורך. כמו כן, יש לבדוק את המנוע כדי לחפש סימנים של בלאי או נזק, ולטפל בהם לפני החורף.
  • מגבים ושמשה קדמית – ראות טובה חיונית לנהיגה בטוחה בתנאי חורף. החליפו את להבי המגבים הבלויים ומלאו את נוזל הניקוי של השמשה הקדמית בתמיסה מתאימה. בנוסף, כדאי לוודא שמערכת מפשיר האדים והחימום פועלת כראוי כדי לשמור על השמשה הקדמית נקייה מאדים.
  • בלמים ושמן  – בלמים יעילים חיוניים לשמירה על שליטה בכבישים חלקלקים. בדקו את רפידות הבלמים לשחיקה והחליפו אותם במידת הצורך. 
  • תאורה ומערכת דלק – תאורה היא אחד האלמנטים החשובים ביותר בחורף, בעיקר בשעות בהן הגשם שוטף או בזמן ערפל. לכן, חשוב לבדוק את הפנסים הקדמיים, האחוריים ואת המאותתים ולבצע תיקון במידה והם אינם פועלים כראוי. 

 

הכינו רכבכם לחורף והבטיחו נסיעה בטיחותית גם בחודשים הקשים 

 

אנחנו בטוחים שכבר שמעתם לא פעם ולא פעמיים על החשיבות האדירה של הכנת הרכב לקראת החורף, אבל האם באמת השקעתם בכך מחשבה? מוסך מורשה מאזדה מזמין גם אתכם, בעלי מאזדות להגיע כבר עכשיו לבדיקה מקיפה של כל מערכות הרכב. במידה ובמהלך הבדיקה יימצאו אלמנטים הדורשים תיקון, אנו כמובן נבצע את המשימה על הצד הטוב והאיכותי ביותר.

 

בדיוק כמוכם, חשוב לנו שתצאו לדרך בראש שקט ובידיעה שהרכב שלכם יכול להתמודד עם כל תנאי הכביש ומזג האוויר. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם מוסך מורשה מאזדה וקבעו את הביקורת שלכם לקראת החורף. 

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס