שביעי בנובמבר, כפר סבא מתייחדת עם זכרם של הנרצחים בכיכר העיר

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter
שביעי באוקטובר, יום שבת – התעוררנו כולנו לסיוט שאינו נגמר, לקולות של אזעקות בלתי פוסקות, למחזות אימה ולדיווחים קשים על טבח שבוצע על ידי מחבלי החמאס הנתעבים בתינוקות, ילדים, צעירים, נשים, גברים וקשישים.
השבת השחורה שפקדה את עם ישראל כולו, פצעה את נשמותיהם של עשרות אלפי משפחות במדינה, הלב של כולנו עדיין מדמם מכאב והנשמה זועקת.
היום, שביעי בנובמבר, בין השעות 19:00-17:00, נתכנס כולנו להתייחד עם זכרם של הנרצחים, הלוחמות והלוחמים וכל אלה שנטבחו באכזריות אין קץ שהנפש האנושית לא מסוגלת ולא יכולה לקבל, ברחבת היכל התרבות, סמוך לבית יד לבנים בעיר. נדליק נרות זיכרון לעילוי נשמתם ויחד נזכור את כל סיפורי הגבורה, את החיים שאינם עוד.
חובתנו, לצד החורבן והעצב העמוק, להתכנס, לזכור ולהמשיך כשעינינו נשואות אל העתיד, לצד ילדינו ומיטב בנינו ובנותינו שנלחמים בשעות אלה כדי שכולנו נוכל לחיות במדינה אותה הקמנו, בשלום ובביטחון. זו התקומה שלנו, זו המשימה הלאומית של כולנו, זו המורשת שהותירו לנו יקירינו שאינם עוד.
ראש העירייה, רפי סער "אני פוגש אתכם, תושבי העיר היקרים, ביוזמות ההתנדבות, בהתגייסות למען מי שאיבדו בתיהם ואת היקר להם מכל, והעידוד שאני שואב מכם נוסכת בלבי תקווה.
"העם שלנו חזק יחד, כולנו מאוחדים, מצדיעים לצה"ל ולכוחות הביטחון ומתפללים כי יחזרו לשלום, וכי כל החטופים ישובו אלינו ולחיק משפחותיהם במהרה.
נזכור ולא נשכח לעולם!
רק יחד ננצח 🇮🇱".
פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס