משפחה מאשקלון, המתארחת בכפר סבא זכתה לחגוג בר מצווה לבנם

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter
*"חששנו שלא נוכל לקיים את בר המצווה וזכינו לחיבוק חם מהקהילה הכפר-סבאית" – כך מספרת משפחה נרגשת מאשקלון, שמתארחת בכפר סבא וזכתה לחגוג את בר המצווה של בנם*
*ראש העיר כפר סבא, רפי סער: "התרגשתי מאוד במעמד בר המצווה ואני מאחל למשפחה שיוכלו לחזור בקרוב לביתם ולחיות יחד עם כל עם ישראל חיי שלום וביטחון"*
היום, שני 6/11 התקיימה בכפר סבא חגיגת בר מצווה מרגשת במיוחד – יותם קראווני בן ה-13, תושב אשקלון שהגיע להתארח בכפר סבא יחד עם משפחתו אצל הסבא והסבתא המתגוררים בכפר סבא, עלה לתורה וחגג את בר המצווה בבית חב"ד המרכזי שברחוב רוטשילד.
חגיגת בר המצווה התקיימה והתאפשרה בזכות רחל פתאל, חברת הנהלת ארגון "צוות" בכפר סבא, שיחד עם העירייה ובשיתוף בית חב"ד, ארגנו את החגיגה המרגשת לנער שהוא ומשפחתו נאלצו להתפנות מביתם עקב המצב הביטחוני.
"אנחנו רוצים להודות לעירייה, לרב יואל ימיני מבית חב"ד בעיר ולרחל מארגון צוות כפר סבא על העזרה ועל החגיגה המרגשת" *אומרים ההורים שרון ואושרית.* "חששנו שלא נוכל לקיים את בר המצווה וזכינו לחיבוק חם מהקהילה הכפר-סבאית. כולם פה התגייסו עם האירוח, צלם, די.ג'יי, ולמרות שזו אולי לא החגיגה שתכננו, היא כל כך מחממת את הלב, כאשר רואים את האחדות של העם שלנו".
ראש העיר, רפי סער: "העיר כפר סבא מארחת מאות תושבים מהדרום ומהצפון ואנו עומדים לרשותם ולמענם בכל צורך, לרבות שילוב הילדים במערכות החינוך העירוניות, אספקת ציוד ומזון, וכל מה שנדרש. התרגשתי מאוד להיות במעמד בר המצווה של יותם ואני מאחל לו ולבני משפחתו שיוכלו לחזור בקרוב לביתם ולחיות יחד עם כל עם ישראל חיי שלום וביטחון. אני מודה לרחל פתאל, לארגון צוות כפר סבא ולבית חב"ד שהתגייסו כדי שיותם ומשפחתו יוכלו לחגוג את ציון הדרך החשוב בחייו של הנער המקסים".
*רצ"ב: חגיגות בר המצווה של יותם
ייתכן שזו תמונה של ‏‏‏4‏ אנשים‏ ו‏טקסט‏‏
פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס