המלצה חמה: טיפולים אסתטיים וקוסמטיים – רשת קוסמטיקה אורכידאה – הצרת היקפים והמסת שומן
השבוע ביקרנו בקליניקת יופי שיש בה הכל. אבל לפני הכל – קיבל את פנינו חיוך ענק של הבעלים, אירנה גרינברג, אשה חמה ולבבית שבנתה העסק במו ידיה לפני שנים רבות.
בקליניקה קיבלנו טיפול יופי כולל ניקוי יסודי עמוק לפנים והאמת, מעולם לא חשנו כה נקיים בפנים. יסודי ועמוק – זה המקום.
המקום כולו מסודר באופן מזמין, נעים, חום ביתי. טיפול ושרות לעילא. אנו ממליצים בחום על המקום.
קלניקת אורכידאה נמצאת ברחוב וייצמן 64 בכפר סבא קומה 6.  
הקליניקה מעניקה ללקוחותיה מעטפת מלאה של פתרונות קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית
גישת הטיפול אשר מובילה הבעלים של הקליניקה (אירנה גרינברג) –  מבטיחה ללקוחותיה תוצאה נפלאה המבוססת על אבחון והתאמת תוכנית טיפול אישית, המותאמת במדויק למטרות, לתקציב ולזמן של הבאות למקום.
 
הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים, הטכנולוגיות המתקדמות, החומרים האיכותיים, הצוות המנוסה, הרופאים המומחים וחווית השירות האישית הם הדברים ששמו את אורכידאה לאחת מהקליניקות| מכוני יופי המובילים כיום בארץ.

 

“אורכידאה הינה מכון יופי וקליניקה מתקדמת לאסתטיקה רפואית הפועלת בלב כפר-סבא ומעניקה ללקוחותיה מעטפת מלאה של פתרונות קוסמטיקה ואסתטיקה רפואית.
מה שהחל ב-1999 כסטודיו אינטימי וקטן, התפתח בשנת 2008 למכון יופי וקליניקה רחבת ידיים, מפוארת ומפנקת, תוך שמירה על האופי האינטימי והשירות האישי. “כל אחת והדרך שלה להיראות נפלא”

 

“גישת הטיפול אצלנו מכון יופי אורכידאה מבטיחה לך תוצאה נפלאה המבוססת על אבחון והתאמת תוכנית טיפול אישית, המותאמת במדויק למטרות, לתקציב ולזמן שלך”, אומרת אירנה “הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים, הטכנולוגיות המתקדמות, החומרים האיכותיים, הצוות המנוסה, הרופאים המומחים וחווית השירות האישית מבטיחים לך הנאה מלאה מהתוצאה ולאורך כל הדרך”.