בעקבות תקיפת נהג אוטובוס בידי נוסע – קו 567 של חברת "מטרופולין" בין כפר סבא לתל אביב יושבת בצהריים

הנהג פונה להמשך קבלת טיפול רפואי בבית החולים בילינסון *** יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, עו"ד אייל ידין: " האלימות נגד עובדות ועובדי התחבורה הציבורית עולה מדרגה, וההסתדרות תגלה אפס סובלנות לנושא"

 

נהג חברת "מטרופולין", קו 567 מכפר סבא לתל אביב, הותקף אמש בידי נוסע. הנהג נאלץ לעצור את הנסיעה סמוך לצומת גהה בשל תקלה, והוכה בראש מחוץ לאוטובוס, ככל הנראה באמצעות אבן. הנהג פונה לבית החולים בילינסון עם שבר בגולגולת. בעקבות התקרית החמורה, החליט איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות על השבתת קו 567 בשני הכיוונים, היום בין השעות 14:00 עד 16:00. לנוסעים בקו מומלץ לבחור בדרכים חלופיות.

 

 

יו"ר איגוד עובדי התחבורה בהסתדרות, עו"ד אייל ידין: "האלימות נגד עובדות ועובדי התחבורה הציבורית עולה מדרגה, וההסתדרות תגלה אפס סובלנות לנושא. אנו פועלים עם משרד התחבורה, להביא לתביעה של תוקפי נהגים כתקיפת עובדי ציבור ולהקים מערך של אופנוענים שיוזנקו לאכוף מקרי אלימות.."

יו"ר ועד עובדי מטרופולין, אסדי וסאם: "לא נוכל לעמוד בשקט כשחבר שלנו מאושפז בבית החולים. אנחנו עוצרים את הקו, במטרה שיבינו שדם הנהגים אינו הפקר. אני מודה להסתדרות על התגייסותה לשים את ביטחון העובדים בראש סדר העדיפויות".

 

ייתכן שזו תמונה של ‏טקסט שאומר '‏אתן לא מאמינות מה גיליתי סניף חדש של מוצרי ספורה 23.2 אושילנד כפר סבא מחכה לכם עם מוצרי ספורה בישראל‏'‏