מבשלת הבירה JEM'S פתחה מקום חדש בבני דרור

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

אחרי נתניה, כפר סבא, הרצליה ורעננה, השיקה  מבשלת ג'מס (JEM'S) מקום חדש בבני דרור

אם עוד לא יצא לכם להגיע למקום החם ביותר באזור, עוד לא מאוחר * JEM'S דרורים פתח את שעריו בצומת בני דרור, ותושבי השרון, בדגש על כל יישובי הסביבה, יכולים כעת ליהנות מחוויית הג'מס בלי להתרחק יותר מדי

רשת הבארים והמסעדות של מבשלת הבירה JEM'S  פתחה לאחרונה מקום חדש בבני דרור, ממש בסמוך למחלף דרור המוכר, ולבית המועצה האזורית לב השרון.

גם בדרורים, כמו בכל  הג'מסים, תוכלו למצוא תשעה סוגי בירה טריים וצוננים המיוצרים על ידי מבשלת הבירה הייחודית של ג'מס.

מאז נפתח בר-המסעדה לפני שבועות בודדים, מדווחים בעלי המקום על עומס מבקרים קבוע ובלתי פוסק, הנהנים מבירה טרייה ולא מסוננת, כזו שאינה מתועשת, ואינה מכילה תוספות לא טבעיות או חומרים משמרים. בירה ג'מס היא בירת בוטיק, העשויה מחומרים טבעיים בלבד, מה שמעניק לה טעם שאי אפשר שלא להתאהב בו. לא פחות מתשעה סוגים שונים של בירת ג'מס מוצעת למבלים הרבים במקום.

לצד הבירה האיכותית, מגישים גם כאן את כל מנות הדגל של הג'מס, בדגש על אוכל טרי, איכותי, המיוצר במקום מידי יום ונהנה מטעמים ואיכות שאין להם תחליף. בין היתר, מדווחים בג'מס כי הביקוש הגבוה ביותר נרשם למנות הנקניקיות הנעשות במקום מבשר אנטריקוט וכבש, כבד קצוץ ביתי, הסלופי ג'מס ואף למנות הטבעוניות המיוחדות שמגישים במקום.

ג'מס דרורים מצטרף לרשימה המכובדת של ה'ג'מסים' ברחבי הארץ, בהם ג'מס פתח תקווה, הג'מס הראשון בו ממוקמת המבשלה, קיסריה, פרדס חנה, נתניה, הרצליה, כפר סבא, רעננה, פתח תקווה, רחובות, רמת החייל, ומודיעין. בימים האחרונים פתחה הרשת מקום נוסף- בבאר שבע.

בהקמת המקום הושקעה חשיבה רבה וג'מס דרורים מציב סטנדרטים חדשים של עיצוב ואווירה, המעניקים חוויה ייחודית למבקרים. פעילות רבה הושקעה גם בגיוס והכשרת צוות העובדים האיכותי של המקום וכמובן בעיצובו המיוחד של החלל, הכולל מכולה רחבת ידיים שהוצבה במקום, שמשמשת כמטבח ונועדה לאפשר למקום לעמוד בביקוש הגבוה ולשדרג את המטבח הקיים במקום.

בימים אלה, מציינת מבשלת ג'מס עשור להקמת ג'מס פתח תקווה והמבשלה.

על רשת ג'מס ופעילותה המתרחבת אמונים דניאל אלון וג'רמי וולפלד, שניהם עולים מארה"ב שבחרו בציונות והחליטו להשתקע בישראל והחלו לייצר את הבירה הטרייה הראשונה בישראל.

אל השניים הצטרף דרור ארז, הנמנה על מייסדי ג'מס ובין האנשים המקצוענים והמנוסים בתחום המזון והאירוח בישראל.
מקור השם "ג'מס" מגיע משמו של וולפלד אשר עזב את עבודתו כמנהל האירועים של הבית הלבן כדי להגשים את חלומו – לייצר בירה טרייה וטעימה בארץ ישראל.
דניאל אלון, מנכ"ל ובעלים משותף בג'מס: "משפחת ג'מס מתרחבת ומעמיקה את שורשיה באזור השרון, עם המקום החדש בצומת בני דרור, המנגיש את חוויית הג'ימס הייחודית לתושבי יישובי לב השרון והסביבה. ג'מס היא לא רק בירה טרייה ואיכותית, אלא מותג שמביא עימו סטנדרט בלתי מתפשר של איכות וטריות וחוויה מיוחדת לאורחים שלנו בכל רחבי הארץ, ועכשיו גם לתושבי לב השרון והסביבה. אני מזמין את כולם להגיע ולהתרגש איתנו".

ג'מס דרורים: שעות פתיחה: א'-ה', 12:00-, גלבוע 1, קניון דרורים, בני דרור

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס