במסגרת הכרת העסקים בעיר, אנחנו מבקרים במקומות שלא הכרנו. בחמישי האחרון ביקרנו עם יואב חביב אצל עופר קדוש האיש והלב,
ונהנינו מפיצה, מלאווח טעימים טעימים. עופר מומחה בכל הקשור לכדורגל וגם יו"ר עמותה מנצ'סטר משהו אז הוא נושם וחי כדורגל. בזמן משחקים כולם מגיעים אליו לצפות במשחקים על מסך ענק.
הפיצה של עופר נמצאת בשכונת הדרים ויש גם משלוחים אז מומלץ בחום כי טעים ונעים ולהורים, שימו לב! יש לכם רחבה ענקית שתאפשר לילדכם לשחק ללא סכנת רכבים חולפים.
מגרש הכדורסל מאחור אגב, עומד שומם ועזוב, למי שרוצה לשחק, אז כדאי מכל הבחינותעופר קדוש
וגם השגנו לכם הטבה שווה לכל מי שיזמין החודש, בדלפק או דרך תפריט המשלוחים