קו אוטובוס ישיר חדש מכפר סבא להרצליה – בנוחות ובמהירות

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס

החל מהשבוע הבא יושר בכפר סבא קו אוטובוס חדש של חברת "מטרופולין – קו 222 – שיאפשר לתושבות ולתושבי העיר נסיעה ישירה להרצליה, דרך כביש 531.
הקו יפעל בין השעות 06:00-19:00 בימים א'-ה' כל חצי שעה, ובין השעות 07:00-11:00 בימי ו', מאזור התעשייה בכפר סבא ועד לאזור התעשייה הרצליה, ויקצר משמעותית את משך הנסיעה בין שתי הערים.
הקו ישמש כחלופה מהירה לנוסעים בקו 29 להרצליה וחזרה, ויעבור בתחנות מרכזיות בתוך העיר.

ראש העיר, רפי סער: "עיריית כפר סבא מעודדת את השימוש בתחבורה ציבורית ובמסגרת זו, אנו פועלים כל העת מול חברת מטרופולין ומשרד התחבורה, על מנת לאפשר לתושבי העיר נסיעה מהירה ובטוחה מחוץ לעיר, תוך שדרוג קווים קיימים, הוספת קווים חדשים והוספת שעות פעילות, בהתאם".
חשוב לציין, כי במסגרת שינויים נוספים שנעשים על ידי חברת "מטרופולין", יחולו שינויים במסלול קו 561, שתדירותו תתוגבר והנסיעה בו תסתיים בקריית אריה בפתח תקוה כמו כן, יחולו שינויים בקו 575 ובקו 570 למסוף רידינג בתל אביב – עליהם ניתן להתעדכן באתר החברה.

סגן ראש העיר ומחזיק תיק התחבורה: עילאי הרסגור-הנדין: "לאחר עבודת מטה נרחבת שערכנו מול משרד התחבורה, נתיבי איילון ומטרופולין, במסגרתה הוצפו בקשות מצד תושבי כפר סבא כמו גם תכנון תחבורתי שנעשה ואיתור מוקדי ביקוש מרכזיים, אני שמח לבשר על השקתו של קו 222 במסלול שרבים מאיתנו חיכו לו כבר שנים – ישירות להרצליה דרך כביש 531. פעימה זו היא הראשונה בסדרת שינויים משמעותיים בקווי התחבורה הציבורית שיבוצעו בהמשך".

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס