עו"ד דניאל אוטמזגין בראיון מיוחד לרגל מינויו לעוזר ראש עיריית כפר סבא, רפי סער

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב telegram
Telegram
שיתוף ב linkedin
LinkedIn
שיתוף ב twitter
Twitter

מאת: אירית מרק

עו"ד דניאל אוטמזגין בראיון מיוחד ובלעדי לאתר קול כפר סבא, לרגל מינויו לעוזר ראש עיריית כפר סבא, רפי סער

עו״ד דניאל אוטמזגין מכנסת ישראל – בראיון מיוחד לאתר קול כפר סבא, לרגל מינויו לעוזרו האישי של ראש עיריית כפר סבא, רפי סער

עו״ד דניאל אוטמזגין, מונה לעוזר אישי של ראש עיריית כפר סבא. אישור התפקיד יובא לאישור מועצת עיר הקרובה. עו"ד אוטמזגין בן 27 תושב העיר כפר סבא, צעיר מבטיח שללא ספק נועד לגדולות ועוד בוודאי נשמע עליו בעתיד, בעל תואר שני במשפטים, (תואר שני LL.M מוסמך במשפטים מטעם אוניברסיטת בר אילן), שימש בתפקידו כיו״ר לשכת עורכי הדין בכפר סבא וכסגן יו״ר הועדה לאיסור הלבנת הון בלשכת עורכי הדין בישראל. בתפקידו באחרון שימש כיועץ של חבר כנסת
בכנסת בירושלים. בימים אלו לומד תואר שני נוסף M.A עם התמחות בממשל, מדיניות ציבורית ושיווק פוליטי בבית הספר לממשל, דיפלומטיה ואסטרטגיה במרכז הבינתחומי הרצליה.

את תפקידו החדש יחל עו"ד אוטמזגין בעוד כחודש ימים.

עו"ד דניאל אוטמזגין, עשית מעבר חד מהמערכת המשפטית למערכת הפוליטית.

"בהחלט, עד לפני כמה חודשים עבדתי כעורך דין וכסנגור פלילי, אני אוהב את עולם המשפט ולכן גם בחרתי לעשות את שני התארים שלי במשפטים, יחד עם זאת מאז ומתמיד התחברתי לפוליטיקה, מקצוע עריכת הדין למעשה היווה מעין גשר לעולם הפוליטי".

הצטרפו לקבוצה המובילה בעיר ולחצו כאן > כפר סבא שלנו

כתושב העיר מה דעתך על כפר סבא?

"כפר סבא זה בית, אני מאוד אוהב את העיר שלנו ואני מאוד מרוצה מתפקודו של רפי כראש העיר. יש לרפי הרבה הישגים אבל בעיקר שדרוג התשתיות וחידוש גני הילדים ובתי הספר, למשל חטיבת הביניים ש"זר בה למדתי, השתנתה מקצה אל הקצה פשוט מדהים המהפך שהחטיבה הזו עברה, אם רוצים חינוך טוב צריך מקום טוב ונעים ללמוד בו. בנוגע לשדרוג ופיתוח התשתיות, תראי אירית, אני מתגורר בשכונת קפלן ואני זוכר את ההצפות והשיטפונות שהיינו חווים אני וכל תושבי השכונות המזרחיות מדי  חורף, היום ברוך השם – אין עוד הצפות. אין ספק שראש העיר פעל בשכל רב שבחר להשקיע מיליונים בתשתיות ולא בדברים פופוליסטיים".

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס