"אני נרגש להזמין אתכם לערב בלתי נשכח שכולו עוצמה ונשמה אחת גדולה"
שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס
שיתוף ב facebook
Facebook

מאת: אירית מרק

ליאל עמר, צעיר מלא קסם וערכי מכפר סבא, נפצע בגיל 19 מירי בעמוד השידרה, זאת על רקע בחירות שגויות שעשה בעברו בחיים. בחירות אלו, לימדו אותו את משמעות החיים. לאחר שנפצע קשה מהירי, הרופאים אמרו לו שהוא לא יחיה, שיש סיכוי גדול שזה הרגעים האחרונים שלו בעולם. לאחר טיפול אוהב של אתי, אמו שלא זזה ממיטתו, תמכה ועודדה אותו, וכמובן טיפול רפואי, ליאל ניצל בנס

לאחר המקרה, החליט ליאל להחזיר קצת טוב לעולם ולספר על הנס שקרה לו ומה עבר שהביא אותו לשם. ליאל, מעביר הרצאות, שיחות אישיות ומצליח להוציא אנשים מהמקום הפחות טוב בחיים למקום שלם וטוב, להגשמת הייעוד שלהם
לאחר ההרצאות, הביתיות עד כה, קהל הנוכחים מריע ומתמלא תחושת שליחות וחיוביות להעביר את זה הלאה ולעזור לאחרים הנמצאים בחושך.

לקראת סוף חודש אוקטובר ליאל יעביר הרצאה מדהימה שהיא גם אירוע הבכורה שלו. בהרצאת הבכורה על בימת האודיטוריום בכפר סבא, יספר ליאל את כל סיפור חייו, תוך מתן כלים והשראה להמשך הדרך.

זו המלצה חמה לכל אחד ואחת כאן להגיע להרצאה לשעה וחצי של העצמה אישית וסיפור יוצא דופן אשר ייתן לכם פרופורציה וכלים לניצחון החיים.

ליאל עמר "אחרי הרבה עבודה, מחשבה, אומץ, זמן יקר ורצון ענק להיות שם אתכם באירוע יוצא דופן! הרגע הגדול הגיע! אני נרגש להזמין אותכם לערב בלתי נשכח שכולו עוצמה ונשמה אחת גדולה, ערב שבו כולנו נקום על הרגליים ונצא לדרך חדשה ומנצחת! אני כל כך מתרגש שזה קורה אין לכם מושג כמה. מי שמכיר אותי יודע שאני לא עושה דברים על הדרך, אלא אני עושה אותם על הצד הטוב ביותר, אז אל תפספסו את זה ! אני מחכה לכם כבר שם, על הבמה בידיים פתוחות עם הרבה אהבה!
26.10 | 19:00 | אודיטוריום בית ספיר | ״לקום על הרגליים״
נתראה שם משפחה יקרה שלי, הולך להיות מ ט ו ר ף .

לבחירת מקומות ורכישת כרטיסים לחצו כאן או בטלפון 6775* שלוחה 1 *מספר המקומות מוגבל * אז היכנסו ותשמרו מקום

"רוב האנשים יתנו לחיים שלהם לחלוף להם מול העיניים
יחיו בחוסר מודעות לעצמם למעשים שלהם ולמי שהם באמת
ויחיו חיים של ״בערך״
חיים של קורבנות, רחמים עצמיים, חוסר הערכה ואהבת עולם ולא כי הם לא רוצים שינוי, אלא כי הם פשוט לא יודעים איך או לא מאמינים שזה אפשרי עבורם
פעמיים ראיתי את המוות
ואני אגלה לכם שברגעים האלה
שאתה עומד לאבד את חייך
מגיעה חרטה ענקית על כל הדברים שיכולת לעשות עם החיים שלך במקום להעביר אותם בלי משמעות אמיתית
נחשו מה?! זה לא חייב להיות ככה
אתם לא חייבים להגיע לרגע שבו תצטערו על זה שלא חייתם את החיים כמו שבאמת רציתם
הכל יכול להשתנות ברגע שתקבלו החלטה שאתם ראויים ליותר מזה ואם אתם שואלים אותי?
אני בטוח שאתם ראויים לזה!
אז הגיע הזמן לקחת אחריות, להפסיק להתלונן,
להאמין ולהתחיל להגשים
ואם אתה קורא את זה
כנראה שהמסע שלך לניצחון מתחיל כאן ועכשיו".

ליאל רביבו היה על סף מוות שלוש פעמים, אבל כוח עליון שמר עליו חי. כנראה כדי שהוא יוכל לספר לעולם את הסיפור המטורף שלו.
בהרצאה חוזר רביבו לאירועים הדרמטיים שעבר ומסביר כיצד הצליח להתגבר על מכה אחרי מכה, קושי אחרי קושי, לפני שהפך למי שהוא היום: מנטור מצליח ואדם שמקדיש את חייו להפצת אהבה.
בהרצאה הוא חושף כיצד יכול כל אדם לשנות את חייו מן הקצה אל הקצה ולמצוא את הדרך להצלחה, יעניק השראה ויתן כלים מעשיים להתמודדות עם אתגרי החיים. יחד ניוולד מחדש, נקום על הרגליים ונעשה צעד ראשון בדרך לאהבה ואמונה עצמית, הצבה ועמידה במטרות ומציאת המסלול להצלחה והגשמה עצמית.
"לקום על הרגליים" היא הרצאה מרתקת ומעוררת השראה, חובה לכל איש ואישה. אתם תישארו צמודים לכיסא, תחייכו, תבכו, תצחקו ותצאו עם כלים מעשיים לחיים טובים יותר והעצמה אישית. ההרצאה משלבת קטעי שירה של ליאל שפותח את הלב עם סיפורו המרגש ולא משאיר אף עין יבשה.

  • ליאל אם הייתי מציע לך לחזור אחורה ללילה שבו ירו בך והפכת למשותק, היית משנה את האירוע כך שהוא לא יקרה?

"ממש לא! זה מה שהפך אותי למי שאני היום.״

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp
שיתוף ב email
אימייל
שיתוף ב print
הדפס

כתיבת תגובה