חבר חדש במועצת העיר, בכפר סבא, עו”ד סמי ריכטר “אני מתכוון להשמיע קולי בעניינים הנוגעים לחיי היום יום של התושבים”

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

מאת: אירית מרק

עו”ד סמי ריכטר, חבר חדש במועצת העיר, במקום תהילה מימון שפרשה במפתיע בשבוע שעבר. ריכטר, חבר ברשימת “כפר סבא בראש” בראשות יוסי סדבון, הצהיר בתקופת הבחירות “בכוונתי לקדם הערכים והיעדים של הרשימה ולהעמיד צרכי התושבים והקהילה בראש סדר העדיפויות”.

ריכטר, בן 47 נשוי + 3, תושב העיר מזה כ-34 שנה. בעל תואר ראשון במשפטים וחבר בלשכת עורכי הדין בישראל.

בעל משרד לעריכת דין בכפ”ס.

עו”ד סמי ריכטר

סמי, איך קיבלת הידיעה שאתה נכנס?

“לפני כשבועיים הפתיעה אותי השמועה על כוונתה של תהילה לסיים תפקידה במועצת העיר ולמחרת קיבלתי פנייה מיוסי סדבון. בפגישה עם יוסי, הודעתי לו על רצוני להצטרף למועצה כאחד מחברי סיעת “כפר סבא בראש” וקיבלתי ברכתו”.

תחושתך לגבי הערב הראשון שלך כחבר מועצה?

“אני מודה לחברי המועצה על קבלת הפנים החמימה והאוהדת, אשר זכיתי לה בישיבת המועצה שהתקיימה ביום רביעי האחרון. אין ספק, כי אנו בפתחה של שנה רגישה מבחינה פוליטית והדבר ניכר כבר בישיבה הראשונה בה השתתפתי”.

מה דעתך על התנהלות המועצה עד כה?

“חשוב לי להבהיר, כי כל כולי בסיעתו של יו”ר האופוזיציה, מר יוסי סדבון, אך אין בכוונתי “לסייע” לגורמים כאלה ואחרים (קואליציה או אופוזיציה) להשיג הישגים פוליטיים על גבם של התושבים, על אחת כמה וכמה בנושאים העלולים לפגוע במרקם הנפלא הקיים בעיר“.

מה בתכנית לשנה הקרובה. מה חשוב לך לקדם?

“נוכח הזמן הקצר שנותר עד לבחירות, אני מתכוון להשמיע את קולי בעניינים הנוגעים לחיי היום יום של התושבים ופחות בפרויקטים גדולים הנמשכים זמן רב”.

האם תמשיך לאחר שנה זו?

“נכון לעת הזו, טרם החלטתי על המשך דרכי בבחירות הבאות”.

לסיום, מסר לשנה החדשה?

“אני מבקש לאחל חג שמח, שנה טובה ובריאה לכל תושבי העיר”.

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס