עצות הזהב של ASK5 להובלה מוצלחת בכפר סבא

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

בין אם יש לכם ניסיון קודם ובין אם זו הפעם הראשונה, מעבר דירה תמיד יהיה מלחיץ, החל באריזת כל החיים שלכם לתוך קופסאות וארגזים, דרך העסקת חברת הובלה ועד הרצון שההובלה עצמה תעבור בשלום ושכל הפריטים שלכם יגיעו אל היעד החדש. למרות שמעבר דירה תמיד יהיה מאתגר, יש כמה דרכים להבטיח שהוא גם יעבור בצורה יותר חלקה. לפניכם כללי הברזל למעבר מוצלח שיעזרו לכם לעבור באופן מסודר ובמחיר הוגן.

קרדיט canva

הגדירו את התקציב שלכם

כל מעבר דירה כרוך בעלויות ולעתים ההובלה עשויה להיות יקרה. לכן אם אתם רוצים לחסוך כסף, עליכם להגדיר את התקציב שלכם מראש. התקציב שלכם יאפשר לבחור בסוג ההובלה המתאים לכם כמו למשל בהובלה הכוללת אריזה ופירוק, או לחלופין, בהובלה קטנה הכוללת רק את הרהיטים הגדולים בשילוב "עשו זאת בעצמכם". בשורה התחתונה, כאשר אתם מגדירים תקציב אתם מבטיחים שההובלה לא תעלה יותר מהסכום שאתם יכולים להרשות לעצמכם.

השוו הצעות מחיר של שירותי הובלה 

לחיים בעידן הדיגיטלי יש כמה יתרונות, גם כאשר עוברים דירה. אחד מהם בא לידי ביטוי ביכולת לחבר ביניכם לבין חברות ההובלה באופן מיידי. כך למשל אם אתם מחפשים מובילים מומלצים, תוכלו לפשט את התהליך על ידי כניסה לאתר ASK5 שם יש לכם אפשרות לבצע השוואת הובלות בכפר סבא ולמצוא את המובילים המתאימים ביותר.

קבלו הצעות מחיר בחינם

שירותי הובלה יכולים לחסוך לכם המון טרחה וכדי ליהנות מחוויה נטולת מתחים ואף למצוא שירותי הובלה במחירים נוחים, אתם יכולים לבצע השוואת מחירים ולקבל הצעות מחיר מחברות הובלה שונות ללא עלות. אפשר לכלול בהצעת המחיר את כל השירותים הנחוצים לכם ולבחור את חברת ההובלה שמספקת לכם את המחיר המשתלם ביותר. כאשר אתם משווים בין הצעות מחיר, אתם יכולים לקבל אומדן לגבי עלויות ובעיקר לחסוך לעצמכם כמה מאות שקלים על אותה ההובלה. לכן זהו שירות מעולה וחסכוני.

הזמינו ציוד אריזה

עכשיו כאשר יש לכם הצעות מחיר ואתם מבינים פחות או יותר מה הציוד והרהיטים שאתם מעבירים אתכם, זה הזמן לקנות ארגזים וקרטונים ולהתחיל לארוז. הדבר האחרון שאתם רוצים הוא לחכות לרגע האחרון, או להסתמך על פתרונות מחזור. פשוט הזמינו אונליין ארגזים חדשים בגדלים שונים ובהתאם לחפצים והציוד שאתם אורזים כדי שתוכלו להתכונן למעבר על הצד הטוב ביותר. קחו בחשבון שאם אין לכם פנאי או סבלנות לארוז, תוכלו לקבל הצעת מחיר מחברת ההובלה על שירותי אריזה בנוסף ולחסוך לעצמכם את ההתעסקות.

טיפ: בהובלות גדולות מומלץ לנסות ולבקש מהמובילים קרטונים לאריזה. במקרים רבים הם יתנו לכם מספר קרטונים בחינם ועל החלק שנותר יגבו מכם מחיר מוזל.

ארזו בחוכמה

חסכו זמן על פריקת הארגזים בעזרת מעט תכנון מקדים. אתם יכולים להשתמש במדבקות או סרטי דבק צבעוניים כדי לסמן את הארגזים שלכם. הקצו צבע מסוים לכל חדר, ולאחר מכן סמנו את הקופסאות בצבע המתאים בתום האריזה. כשתגיעו לבית החדש שלכם יהיה לכם קל יותר לזהות במהירות לאן שייך כל ארגז.

סגרו את כל הקצוות לפני ההובלה

יום המעבר יהיה אינטנסיבי ולכן עשוי להיות מאתגר בפני עצמו. דאגו לעצמכם לאורכו, והכינו תיק עם אוכל, נשנושים ושתייה שיעזרו לכם לשמור על כוח לאורך כל היום. אם יש לכם ילדים קטנים, כדאי לארגן להם בייביסיטר, כנ"ל לגבי חיות מחמד. התנועה המתמדת יכולה להלחיץ בעלי חיים וילדים עשויים להשתעמם, כך שתמצאו את עצמכם מנסים לבדר אותם במקום להתעסק במעבר הדירה שלכם, לכן דאגו לסידור עבורם.

סיימו את האריזה בזמן

יום ההובלה עמוס מספיק, אל תגיעו אליו לא מוכנים. סיימו לארוז את כל הבית בזמן, לפני שהמובילים מגיעים. כך בעת ההובלה כל שיהיה עליהם לעשות הוא להעמיס את המשאית. ככל שתהיו יותר מוכנים כך המעבר יעבור בצורה חלקה ויהיה מאחוריכם במהירות!

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס