כיצד לבחור קורקינט לילדים בלי להתפשר על בטיחות?

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

קורקינט הפך להיות למוצר אהוב על ילדים, אפילו מבוגרים משתמשים בו לנסיעה ממקום למקום. בעוד מבוגרים יכולים לשמור על בטיחותם בעת הנסיעה, עבור ילדים זוהי משימה קשה. בתור הורים יהיה עליכם מראש לבחור קורקינט שלא מתפשר על הבטיחות, כזה שיעניק לכם שקט. הרי אין דבר יותר מלחיץ עבור הורים מאשר לדעת כי הילדים שלהם לא בטוחים לגמרי. זה לא משנה אם הם נוסעים על קורקינט או מבצעים כל פעולה אחרת. הכנו לכם כמה טיפים שיאפשרו לכם לרכוש את הקורקינט המושלם עבור ילדכם. רכישת קורקינט לילדים לא חייבת להיות מסובכת או קשה כל עוד אתם מגיעים אליה מוכנים.

 

לכל ילד מתאים קורקינט אחר

 

הבינו כי הילדים של כולנו שונים האחד מהשני בהמון דברים לטובה ולרעה. לכן יהיה עליכם לנסות לבחור קורקינט לילדים שמתאים באופן אישי לילד שלכם. הילד שעבורו אתם רוצים לרכוש את הקורקינט, כך שהוא ייסע בו בצורה בטוחה. ישנם ילדים שיסתדרו מעולה עם קורקינט שיש לו שני גלגלים, אך יהיו כאלה שעדיף לרכוש להם קורקינט שונה. ההתאמה תאפשר לכם ההורים לדעת כי עשיתם את מה שאתם אמורים לעשות. אם הילד קיבל את הקורקינט שמתאים עבורו לא תהיה סיבה שהוא יסכן את עצמו במהלך הנסיעה עליו. כמובן שלא מדובר על הבטחה מלאה שהכול יעבור בשלום, כן מדובר על צעד משמעותי בכיוון הזה.

 

קורקינט לילדים של חברה מוכרת

 

קרדיט
https://depositphotos.com/162077754/stock-photo-girls-with-scooters-in-city.html

 

החברה שמייצרת את הקורקינט היא האמא וגם האבא במקרה שבו מתעוררת בעיה. בו בזמן תרצו לדעת כי החברה שמייצרת את הקורקינט היא חברה אמינה שניתן לסמוך עליה. לצערנו יש המון חברות חובבניות, כאלה שרק יסכנו את ילדכם ולא יספקו בטיחות מינימלית. מראש אל תתפשרו על העניין הזה, אפילו אם תקבלו הצעת מחיר מפתה. החברות הפחות מוכרות ינסו להוזיל את המחירים כדי למשוך לקוחות. שווה לשלם עוד כמה מאות שקלים על קורקינט אחר כדי להיות בטוחים שלא אמורה להיות סכנה. מעבר לכל זה חברה מוכרת תדע לבצע את כל התיקונים במידת הצורך.

 

תרכשו לילדים אביזרי בטיחות 

 

בנוסף לרכישת קורקינט לילדים יהיה עליכם לרכוש גם אביזרי בטיחות שונים. אנו מדברים על קסדה, מגני ברכיים או כל אביזר אחר שנראה לכם שיש שימושי. הסבירו לילדכם עד כמה חשוב להשתמש בכל אותם אביזרי בטיחות. בהתחלה זה יכול להיראות להם מוזר, אך עם הזמן הם יבינו כי יש סיבה להתעקשות שלכם. רכיבה על קורקינט ללא קסדה מסוכנת ועלולה להביא לפציעות חמורות בעת תאונה. כל אביזר בטיחות אחר שתוסיפו לקסדה יעניק לילדכם תחושה טובה בעת הרכיבה עצמה. בו בזמן אתם ההורים תדעו כי גם במקרה של תאונה, ילדכם מוגנים מכף רגל ועד ראש. 

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס