איך לבחור בית דפוס קנבס?

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

הקנבס, שבמקור היה מבוסס ככל הנראה מקנבוס ואילו כיום חומרי הגלם המשמשים לייצורו הם פשתן וכותנה, נחשב (ובצדק) לבד איכותי מאוד. בפרט הוא מתאים להדפסת יצירות אמנות מכל הסוגים, ולמעשה אין כמעט בית או משרד שלא תמצאו בהם תמונה על קנבס. השתכללות טכנולוגיות ההדפסה הובילה לכך שהעלות של פעולה זו נמוכה ואילו האיכות הופכת לגבוהה יותר ויותר. במצב כזה הפופולריות של ההדפסה עולה, וכשהביקוש עולה גם ההיצע מתרחב – וכיום יש בתי דפוס רבים שמציעים שירות הדפסה על קנבס. כדי לבחור מביניהם את זה הטוב ביותר עבורכם מומלץ לבחון את המרכיבים הבאים:

ציוד

הבסיס להצלחה של בית דפוס קנבס לספק ללקוחותיו תמורה מלאה לכספם, כלומר תמונה חדה, מרשימה ולא פחות חשוב, עמידה לטווח ארוך, הוא איכות הציוד. למעשה ההבדל בין מכונת דפוס חדישה לבין מכונת דפוס מיושנת הוא דרמטי, וזאת מפני שהטכנולוגיות הרלוונטיות בתחום משתכללות ללא הרף. בהתאם ההמלצה הראשונה היא לבחון את איכות המכשור שבו נעזרת כל חברה שמציעה שירותי הדפסה על קנבס.

ניסיון

מפתח שני לקבלת תמונה מרהיבת עין – בין אם המטרה היא הדפסת צילום נוף, תמונת אבסטרקט, רגע משפחתי או כל תמונה אחרת – הוא ניסיון. מומלץ להעדיף בית דפוס קנבס שפועל בתחום שנים רבות, ולמעשה כדאי גם לבדוק האם בבית הדפוס יודעים לעבוד עם עוד מוצרים ולא רק קנבס – למשל הדפסה על עץ, הדפסה על זכוכית ויש כמובן אפשרויות נוספות. הסיבה לחשיבות הניסיון היא שרק כשמדפיסים תמונות רבות, מכל הסוגים, לומדים להכיר את המאפיינים הספציפיים של כל תמונה ויודעים איך להפיק ממנה את המקסימום. בנוסף, הוותק מעיד על כך שלבית הדפוס יש כבר שורה ארוכה של לקוחות מרוצים, ותמיד כדאי להסתמך על חוכמת ההמונים.

יושרה

יושרה היא איכות קריטית לכל עסק ובוודאי שלכזה שמספק שירות לציבור. בהקשר של הדפסה על קנבס, האמינות נדרשת כדי להתריע מראש בכל מקרה שבו התמונה לא מתאימה להדפסה על קנבס, מכל סיבה שהיא. כך לדוגמה לא ניתן להגדיל תמונה לא חדה מספיק בכדי להדפיס אותה על קנבס גדול יחסית, מפני שהתוצאה תהיה צבעים מרוחים ובאופן כללי תמונה מטושטשת.

מחיר

לאחר שמוודאים כי אותו בית דפוס קנבס שמציע את שירותיו עומד בכל הקריטריונים הנ"ל, נכנס באופן טבעי לתמונה גם השיקול הכספי. אמנם ההדפסה על הקנבס אינה יקרה כאמור, אבל השוואת מחירים היא התנהלות מומלצת לכל צרכן, בכל תחום.

בית דפוס קנבס שמתייחס ברצינות גם לאתר האינטרנט שלו

דרך נוספת להתרשם מהרצינות של בית דפוס קנבס היא לבחון את אתר האינטרנט שלו. חברות רציניות מבינות שהאתר שלהן הוא כרטיס הביקור העיקרי שלהן, ומשקיעות בו משאבים בהתאם. בנוסף, האתר הוא גם ממשק המשתמש שדרכו מוזמנות ההדפסות, ולכן כדאי שיהיה ידידותי, נוח לשימוש, מאובטח היטב ומזמין.

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס

כתיבת תגובה