חבר המועצה, ממה שיינפיין, יתמודד ברשימה עצמאית למועצת העיר בכפר סבא

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

מאת: אירית מרק

“אני מתמודד למועצה ברשימה עצמאית (לא לראש העיר). בעזרתכם אהיה כח משפיע למען התושבים”, הודיע ממה שיינפיין בסוף השבוע למכריו. בימים הקרובים תצא הודעה רשמית מטעמו.

קבוצת בחירות 2023 בכפר סבא בפייסבוק – לחצו להצטרפות

חבר מועצת העיר, ממה שיינפיין, מכהן זו הקדנציה השלישית, כאשר בעבר כיהן לצד בן חמו, בתחילת דרכו, בחלק מהשנים כיהן באופוזיציה.

 

 

 

 

שיינפיין, כידוע בן לשושלת ותיקה של מקימי העיר, הדסה ויוחנן שיינפיין ז”ל שהיו מיקירי כפר סבא ועשו רבות להקמתה. מגיל צעיר יצאה הדסה לסייע לפרנסת המשפחה. בגיל 17 הגיעה לכפר סבא, לעבודה באריזת פרי הדר. כאן פגשה את אישה, יוחנן שיינפיין, בן למקימי ולמייסדי הישוב, עמו בנתה בית.

ממה הוא נכדו של יצחק שיינפיין ז”ל, שהיה ממייסדי כפר סבא – גן השעשועים מאחורי עיריית כפר סבא קרוי על שמו – גן יצחק. בשכונה הירוקה נקרא רחוב על שם שושלת המשפחה – רחוב שיינפיין, על שם דובה ויצחק סבו וסבתו ז”ל.

במועצת העיר שיינפיין לקח על עצמו משימות רבות בהתנדבות מלאה והוא פועל ללא לאות למען תושבי העיר מרגע הצטרפותו לקואליציה בראשותו של רפי סער

הצטרפו לקבוצה המובילה של הכפרסבאים – כפר סבא שלנו – לחצו כאן

ממה שיינפיין

יוזמה ראשונה וברוכה בה לקח חלק ופעל להקמתה היא סיירת התיקונים המסייעת חינם לקשישים, ניצולי שואה ומעוטי יכולת. הסיירת מגיעה לבתי הנזקקים ומסייעת בתיקון ליקויים או מכשירי חשמל חינם כמובן.

עוד משמעות רבה קיבל שיינפיין בעשייתו היא מנהלת הגמלאים אשר תרכז את כל תחום הגמלאים בעירייה לראשונה בכפר סבא ביוזמתו וכחלק מבקשתו בהסכם הקואליציוני.

עוד יוזמה חשובה ואולי החשובה ביותר היא הקתדרה שהקים והוביל שיינפיין, הביקוש אליה גדול מאוד ורשימת הממתינים ארוכה זאת בשל ההצלחה הכבירה לה זוכה הקתדרה. מדובר במופעים והרצאות איכותיות ביותר כולל סדנאות לגיל השלישי. מדובר בקתדרה הגדולה ביותר בארץ.

ההצלחה נובעת מאיכות הפעילות משום ששיינפיין עצמו יחד עם מנהלת הקתדרה נילי ליבר, בשיתוף פעולה בוחרים בקפידה רבה את המרצים והפעילויות והביקוש הרב מעיד על ההצלחה כאמור.

במועצת העיר הוא שותף מלא בהנהלת העיר לצד סער וחבריו לקואליציה המביעים גם הם הערכה רבה לעשייתו ושותפתו. ברמה האישית מעידים עליו חבריו כי הוא נגיש מאוד לציבור ולמועצת העיר, איש חביב ונעים הליכות, נותן מענה מהיר לפניות המגיעות אליו, מאיר פנים, נוח לבריות, וכאמור מוביל עשיה ופעילות חיובית למען הציבור.

שיינפיין צעיר ברוחו ובנראותו, אהוד מאוד בעיר בקרב התושבים, לאחרונה חגג 73 ונראה כי לאור פעילותו והאנרגיות שהוא משקיע בפעילות, עתידו מובטח גם בקדנציה הבאה, קדנציה רביעית.

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס