חילופי נשיאים במועדון ליונס כפר סבא: אלון גוטמן הנשיא החדש

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס
Telegram
LinkedIn
Twitter

בסוף השבוע האחרון התקיים טקס חילופי נשיאים במועדון ליונס כפר סבא, הנשיא היוצא אריה אברהם העביר את מקבת הנשיאות לאלון גוטמן שימלא תפקיד זה בשנה הקרובה. דברי הסיכום והמצגת של אריה אברהם, הנשיא היוצא, התמקדו בפעילות הענפה של המועדון במיקוד על הפעילויות השוטפת ובפעילויות הייחודית לשנה זו והודה לחברים על פעילותם ההתנדבותית יוצאת הדופן. הנשיא הנכנס אלון גוטמן, הציג את הנהלת המועדון בשנה הבאה בפני המשתתפים באירוע.

 

בירכו: ראש העיר מר רפי סער ונציבת ליונס ישראל הגב' עדנה אלתר. במהלך הטקס הנעים איתי גלאי, נכדם של חנה (חברת המועדון) ואבי גלאי בנגינה נפלאה על וויולה. בנוסף לחילופי נשיאי המועדון התקיים גם טקס חילופי נשיאי מועדון הנוער של ליונס כפר סבא, הלאו, ואת נשיא בלאו היוצא יונתן שגיא תחליף מיקה תמיר. מועדון ליונס הכפר סבאי מונה 62 חברים, והוא מועדון הליונס הגדול בישראל.

 

חברי מועדון הליונס מקיימים במהלך כל השנה פעילויות התנדבות רבות, ללא תמורה  ובאהבה גדולה, מתוך שליחות ודרך חיים. ובמטרה לשפר את איכות החיים בעיר. בין הפעילויות הרבות שמקיים המועדון בדיקות עין עצלה לכל ילדי הגנים, התרמות דם, חלוקת סלי מזון לנצרכים, מעורבות בפעילות בקרב קהילת לקויי ראייה ועיוורון, פעילות במרכז הגריאטרי של בי"ח מאיר, סיוע בטיפולי שיניים ואופטיקה למשפחות נזקקות, סיוע במועדוניות ילדים ותמיכה בתלמידים בחינוך מיוחד ו/או צרכים מיוחדים, מתן שיעורי עזר לילדים במקצועות האנגלית והמתמטיקה, אירועי הוקרה לנשים כפר סבאיות פורצות דרך ולחברות עסקיות שתורמות רבות לטובת ההתנדבות והמתנדבים ועוד פעילויות רבות אחרות. 

 

פייסבוק
WhatsApp
אימייל
הדפס