מסקר שנערך בקרב האוכלוסייה החרדית: רשת קפה גרג היא המובילה בקרב המגזר החרדי

מסקר שערכה חברת הסקרים "אסקריא" בקרב האוכלוסייה החרדית על מקומות הבילוי המועדפים במגזר,  עולה כי רשת בתי הקפה גרג היא הרשת המובילה והמועדפת ביותר על הצרכן החרדי, לכל סוג של יציאה או מפגש.

 

צילום: אלעד גוטמן/ אסף לוי

 

בסקר השתתפו כ 1,000 נשאלים על כל גווניה של האוכלוסייה החרדית, בניהם :  ליטאים, חסידים, אשכנזים וספרדים.

רשת קפה גרג מדורגת במקום הראשון בכך שהצליחה לפצח את הדי.אן.איי. של הטעם הישראלי עם תפריט עשיר ומגוון וקהל לקוחות נאמן שנצבר לאורך השנים המכיר ואוהב את הטעמים ואת הרמה הגבוהה עם שימת דגש על איכות האוכל, המקום והיחס.

עוד עולה מהסקר כי קפה גרג מהווה מקום בילוי למפגש חברתי, פגישת עסקים, פגישת שידוכים או סתם ארוחת צהריים באמצע יום עבודה ועוד. 

לדברי יאיר מלכה מנכ"ל רשת קפה גרג  "הציבור החרדי עבר שינוי משמעותי גם בהרגלי הבילוי  והפנאי ואנו זיהנו זאת והתאמנו את עצמנו לביקוש עם פתיחת סניפים רחבה באזורים ייעודיים למגזר,  כאשר כולם נושאים בגאון תעודת הכשר למהדרין. לדברי מלכה, אנו נמשיך להתרחב גם במגזר החרדי ונוציא תפריטים מיוחדים, ניזום אירועים ופעילויות בסניפים המיועדים למגזר החרדי". 

רשת קפה גרג נמצאת בבעלות יאיר מלכה, גלעד אלמוג וניר אדרי, לרשת 120 סניפים ברחבי הארץ. סניפי הרשת פרוסים ברחבי הארץ במגוון כשרויות מהודרות.